Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Generalny

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG spółka komandytowa Oddział w Polsce
Bydgoszcz
praca stacjonarna
1975 dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży automotiv, poszukujemy Kandydatów posiadających doświadczenie zawodowe i zainteresowanych pracą w Bydgoszczy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: dyr-bydg

Opis stanowiska:

  • Tworzenie, wdrażanie i kontrola nad realizacją planów produkcji i sprzedaży,
  • Zarządzanie procesem udziału w przetargach i tworzeniem ofert,
  • Nadzór nad realizacją usług zleconych firmom zewnętrznym,
  • Planowanie, budżetowanie i rozliczanie produkcji,
  • Zarządzanie zespołem.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu firmą lub działem produkcyjnym,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Podstawowa znajomość prawa spółek handlowych,
  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Wysoko rozwinięte zdolności przywódcze,
  • Asertywność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Umowę o pracę na cały etat,
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy),
  • Pracę w nowoczesnej firmie w Bydgoszczy,
  • Możliwość awansu.