Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Dyrektor Handlowy

PROFISYSTER sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
4930 dni temu

Ogłoszenie numer: 120954, z dnia 2010-11-05

Jesteśmy dystrybutorem urządzeń do hydromasażu o zasięgu krajowym. Oferujemy produkty renomowanego producenta działającego w branży wellness spa, na zasadzie przedstawicielstwa.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie klientów dla firmy
  • budowanie sieci sprzedaży
  • prowadzenie bezpośrednich działań marketingowych
  • utrzymywanie kontaktów z klientami
  • analiza rynku

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub ekonomiczne; mile widziani absolwenci turystyki
  • min. 3 letnie doświadczenie w branży związanej z produkcją lub eksploatacją lub sprzedażą: basenów, spa, jacuzzi, wanien, kabin prysznicowych
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie stale oraz dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne