Praca.pl Praca Wielkopolskie Dyrektor Zespołu Kontraktów Wielkopolskie
Dyrektor Kontraktu – Budownictwo Infrastrukturalne

NES Global Talent
wielkopolskie
praca stacjonarna
1760 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta – generalnego wykonawcy obiektów kubaturowych, przemysłowych, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za przygotowanie i realizację budżetu budowy
  • zarządzanie i administrowanie sprawami związanymi z Kontraktem
  • udział w naradach tygodniowych oraz miesięcznych
  • negocjowanie i nadzorowanie realizacji umów z podwykonawcami
  • redagowanie roszczeń i aktualizacja korespondencji dotyczącej roszczeń
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w realizacji projektów budowlanych o wartości min. 200 mln PLN
  • doświadczenie w projektach drogowych
  • znajomość procedur FIDIC
  • sprawna obsługa komputera oraz znajomość programów: Excel, Word obowiązkowa
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracy w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji językowych, zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
  • niezbędne narzędzia pracy

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja