Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Dyrektor Operacyjny Dolnośląskie
Dyrektor Operacyjny – branża przemysłowa

Optim Human Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
1506 dni temu

OPTIM HUMAN Sp. z o.o

Optim Human (www.optimhuman.com) jest firmą doradztwa personalnego zajmującą się usługami HR (rekrutacją, szkoleniami, coachingiem, konsultingiem oraz analityką HR).

Obsługujemy Klientów indywidulanych, biznesowych, prestiżowych oraz inwestycyjnych. Reprezentujemy praktyczną i mocno biznesową część HR dzięki obecności w Radzie Programowej przedstawicieli wywodzących się z różnych specjalności (również spoza branży HR).

Nasze usługi uwzględniają bieżące trendy, rozwiązania technologiczne oraz zmiany pokoleniowe.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów – międzynarodowej grupy przemysłowej, działającej od 1978 roku, ustanawiającej nowe standardy w zakresie obróbki: toczeniem, konstrukcji złożonych podzespołów mechanicznych i obróbki precyzyjnej dla branż o wysokiej wartości technologicznej, poszukujemy kandydata z biegłą znajomością języka francuskiego na stanowisko:

Współpracując bezpośrednio z menadżerem zakładu, będziesz odpowiedzialny za opracowanie i wdrażanie narzędzi do pozycjonowania zakładu na tle grupy w zakresie wyników przemysłowych i finansowych. Twoich zadaniem jest zapewnienie, aby cele QHSE zakładu były spełnione, przy jednoczesnym poszanowaniu wartości i standardów grupy.

Zakres zadań:
  • Zapewnianie odpowiedzialności operacyjnej za funkcje produkcyjne, logistyczne, jakościowe oraz łańcucha dostaw;
  • Motywowanie oraz rozwijanie kompetencji pracowników;
  • Zapewnianie zgodności zakładu z wymogami prawnymi (kodeks pracy, przepisy podatkowe i środowiskowe), a także z normami jakości ISO14001 i IATF 16949;
  • Proponowanie optymalizacji wydajności przemysłowej;
  • Odpowiedzialność za kontrolowanie wydatków zgodnie z planem budżetowym oraz raportowanie wyników do menadżera zakładu;
  • Organizowanie wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych przepływów logistycznych w zakresie: wydajności, zgodności stanów magazynowych i wydajności usług;
  • Odpowiedzialność za tworzenie harmonogramów i planowania produkcji we współpracy z kierownikami sektorów;
  • Zarządzanie dostawami zgodnie z harmonogramem produkcji współpracując z centralą zakupów grupy zapewniając przy tym odpowiedni poziom komunikacji z dostawcami;
  • Zarządzanie jakością zakładu we współpracy z kierownikiem;
  • Identyfikowanie niezgodności i pilotowanie wdrażania działań naprawczych;
  • Zarządzanie, monitorowanie i zatwierdzanie klientów zgodnie z metodą 8D.
  • Stały kontakt z oddziałem we Francji.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie zarządzania produkcją przemysłową, budową maszyn lub pokrewnych;
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze przemysłowym związanym z obróbką skrawaniem, automative;
  • Biegła znajomość języka francuskiego - warunek konieczny;
  • Doświadczenie w coachingu i zarządzaniu zespołem;
  • Znajomość technik zarządzania logistyką (MRP2), narzędzi jakości (8D, FMEA, plan kontroli), a także narzędzi ciągłego doskonalenia (Kaizen, Smed, 5S);
  • Znajomość programów ERP, zasad księgowości oraz prawa pracy ;
  • Umiejętność motywowania zespołu, zdolność do tworzenia przyjaznej, zespołowej atmosfery pracy;
  • Posiadanie cech przywódczych;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju w ramach Grupy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, trzynasta pensja;
  • Benefity pozapłacowe;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).