Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Dyrektor Hotelu śląskie
Dyrektor ośrodka klasy Premium

LEBO recruitment
śląskie
praca stacjonarna
1961 dni temu

LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta lidera w swojej branży szukamy kandydatów zmotywowanych by osiągać postawione cele na stanowisko:

Nr ref.: Dyr./11/18

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków
  • zarządzanie operacyjne zespołem oraz tworzenia efektywnej strategii sprzedażowej
  • zapewnienie wzrostu rentowności i wolumenu sprzedaży poprzez renomę i najwyższą jakość świadczonych usług
  • skuteczne zarządzanie i administrowanie ośrodkiem
  • koordynacja działań w celu zapewnienia efektywnej działalności obiektu
  • dbanie o najwyższą jakość usług ośrodka
  • rozwiązywanie bieżących problemów
  • rozwijanie form pobytowych dla Klientów
  • wdrażanie standardów w dziedzinie jakości, sprzedaży, marketingu, zarządzania kosztami i zasobami ludzkimi
  • przygotowywanie budżetów, raportów, sprawozdań i analiza wyników obiektu,
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe preferowane kierunki studiów: hotelarstwo, zarządzanie, ekonomia
  • min. 4 letnie doświadczenie jako manager/dyrektor hotelu/zastępca dyrektora hotelu
  • mile widziana bardzo dobra z znajomość j. niemieckiego
  • wysoka kultura osobista
  • poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu w branży hotelarskiej
  • zorientowanie na wysoką jakość świadczonych usług
  • umiejętność kierowania zespołem, wysokie zdolności interpersonalne
  • umiejętność planowania strategicznego
  • inicjatywa w działaniu
  • dyspozycyjność, sumienność, uczciwość
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę bądź kontrakt managerski)
  • pomoc w relokacji
  • samodzielność w działaniu
  • możliwość rozwoju
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287