Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor Produkcji

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Śląskie

44 dni temu

Nr ref.: DyrProd/PL/052019

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie obszarem produkcji i utrzymania ruchu
  • planowanie, realizacja oraz optymalizacja procesów produkcyjnych
  • podnoszenie efektywności produkcji i wydajności pracy oraz wdrażanie działań mających na celu rozwijanie kompetencji podległego zespołu
  • inicjowanie usprawnień na produkcji i nadzorowanie ich realizacji
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz, w tym na targach międzynarodowych i wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  • min. 10 lat doświadczenia w firmie produkcyjnej, w tym min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • znajomość jęz. angielskiego na poz. C1
  • wykształcenie wyższe
  • wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie
  • gotowość do relokacji

Oferujemy:

  • długofalowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe również do użytku prywatnego
  • samodzielne stanowisko pracy z wysokim poziomem decyzyjności i możliwością wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • możliwość rozwoju zawodowego i wymiany doświadczeń w środowisku międzynarodowym
  • wsparcie merytoryczne i pełne wdrożenie w obowiązki
  • pracę w firmie nastawionej na nowoczesne technologie

Poznaj

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o. o. posiadamy certyfikat w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia o numerze 7254.

Poznaj stanowisko: Dyrektor Produkcji

Dyrektor produkcji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą odpowiedzialną za kreowanie strategii produkcyjnej przedsiębiorstwa, wyznaczanie kluczowych dla niego celów i kontrolę ich realizacji. Dyrektor analizuje sytuację rynkową i zapotrzebowanie na określone produkty i ustala krótko i średnioterminowe plany produkcyjne, jednocześnie koordynując i nadzorując proces ich realizacji. Osoba obsadzona na tym stanowisku ...
Dyrektor Produkcji Praca Dyrektor Produkcji