Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

POLKON S.A
dolnośląskie, Wilków / Złotoryja
praca stacjonarna
1156 dni temu

W Polkon znamy potrzeby naszych klientów, dlatego oferujemy zarówno sprzedaż, jak i wynajem kontenerów oraz ich wyposażenia.

Gdy chodzi o zagospodarowanie terenów przemysłowych i placów budowy - kontenery modułowe na sprzedaż lub wynajem są bezkonkurencyjne. Montaż odbywa się w krótkim czasie, a warunki są nie mniej komfortowe niż w budynkach tradycyjnych. Oferowane przez nas kontenery biurowe, socjalne czy sanitarne są wyposażone w niezbędne instalacje.

Warto sprawdzić co mamy do zaoferowania!

Miejsce pracy: Wilków / Złotoryja
Zadania:
  • Zarządzanie zespołem pracowników oraz procesem produkcyjnym ( docelowo 250 osób )
  • Nadzór nad bezpieczeństwem pracy oraz prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych
  • Wdrażanie standardów i nowoczesnych systemów zarządzania produkcją
  • Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników podległego działu
  • Doświadczenie w pracy z ERP, znajomość procesów, planowania i harmonogramowania w ERP
  • Planowanie produkcji oraz realizowanie założonego planu
  • Zarządzanie efektywnością produkcji oraz jakością produktów
  • Zarzadzanie Działem utrzymania ruchu
  • Wdrażanie, motywowanie i ocenianie efektywności podległego zespołu
  • Wprowadzenie/Nadzór i egzekwowanie  systemu ISO 9001
  • Zarzadzanie budżetem działu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane zarządzanie produkcja lub pokrewne
  • Min. 7 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Znajomość narzędzi LEAN oraz doświadczenie w ich zastosowaniu
  • Doświadczenie w produkcji gniazdowej oraz liniowej
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w nowej inwestycji w kolejnej lokalizacji
  • Pakiet benefitów
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe