Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

Work & Business Solutions
śląskie
dyrektor
praca stacjonarna
rekrutacja online
904 dni temu

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Siedlce (woj. mazowieckie)
Nr ref.: DPRO/21

Zakres obowiązków:

  • Terminowa realizacja planu produkcyjnego wyrażonego w ilości wyprodukowanych elementów na kilku liniach produkcyjnych oraz na wydziale produkcji gniazdowej w oparciu o otrzymany budżet.
  • Miesięczne wykonywanie budżetu produkcyjnego.
  • Efektywne zarządzanie podległym personelem (Brygadziści, Kierownicy Zmian, Operatorzy).
  • Uruchomienie nowego wydziału wraz z zatrudnieniem personelu.
  • Wdrażanie projektów optymalizacyjnych.
  • Udoskonalanie struktury kompetencyjnej pracowników produkcji każdej zmiany względem potrzeb na wszystkich maszynach.
  • Egzekwowanie procedur kontrolnych od Operatorów.
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie.
Wymagania:
  • 5 lat doświadczenia na stanowisku Dyrektor Produkcji fabryki mebli skrzyniowych (produkowanych z płyty wiórowej) w dużej Firmie Produkcyjnej.
  • Posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonalności, wydajności maszyn i technik obróbki.
  • Umiejętność rzeczywistego egzekwowania realizacji dziennych zleceń produkcyjnych na wszystkich stanowiskach produkcyjnych
  • Umiejętność konstruktywnej współpracy.
  • Uczestniczenie w optymalizacji procesów.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Zarządzanie poprzez kompetencje i autorytet
  • Konsekwencja w doprowadzaniu wszystkich zadań do końca
  • Asertywność.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i proaktywna postawa w sytuacjach kryzysowych.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Pomoc w relokacji.
  • Możliwa dopłata do mieszkania.

Dołącz do najlepszych!

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma WBS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci

Poznaj

WBS Sp. z o.o.

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!