• Purchasing Supervisor / Buyer for automotive and industrial manufacture sector / Private label

    Gavbiz   świętokrzyskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator  pełny etat
    3 dni
    As a Purchasing Supervisor your duties will be: Creation and updating of purchase orders. Develop profitable purchasing strategies. Dealing with general queries on product and pricing. Administrative tasks required for the effective operation of the Purchasing Department. Ensuring suppliers deliver...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Produkcji

Work & Business Solutions
świętokrzyskie
dyrektor
praca stacjonarna
rekrutacja online
885 dni temu

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Siedlce (woj. mazowieckie)
Nr ref.: DPRO/21

Zakres obowiązków:

  • Terminowa realizacja planu produkcyjnego wyrażonego w ilości wyprodukowanych elementów na kilku liniach produkcyjnych oraz na wydziale produkcji gniazdowej w oparciu o otrzymany budżet.
  • Miesięczne wykonywanie budżetu produkcyjnego.
  • Efektywne zarządzanie podległym personelem (Brygadziści, Kierownicy Zmian, Operatorzy).
  • Uruchomienie nowego wydziału wraz z zatrudnieniem personelu.
  • Wdrażanie projektów optymalizacyjnych.
  • Udoskonalanie struktury kompetencyjnej pracowników produkcji każdej zmiany względem potrzeb na wszystkich maszynach.
  • Egzekwowanie procedur kontrolnych od Operatorów.
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie.
Wymagania:
  • 5 lat doświadczenia na stanowisku Dyrektor Produkcji fabryki mebli skrzyniowych (produkowanych z płyty wiórowej) w dużej Firmie Produkcyjnej.
  • Posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonalności, wydajności maszyn i technik obróbki.
  • Umiejętność rzeczywistego egzekwowania realizacji dziennych zleceń produkcyjnych na wszystkich stanowiskach produkcyjnych
  • Umiejętność konstruktywnej współpracy.
  • Uczestniczenie w optymalizacji procesów.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Zarządzanie poprzez kompetencje i autorytet
  • Konsekwencja w doprowadzaniu wszystkich zadań do końca
  • Asertywność.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i proaktywna postawa w sytuacjach kryzysowych.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Pomoc w relokacji.
  • Możliwa dopłata do mieszkania.

Dołącz do najlepszych!

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma WBS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci

Poznaj

WBS Sp. z o.o.

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!