Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Dyrektor Regionu śląskie
Dyrektor Regionu Południe

Calan Human Capital Sp. Z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
2148 dni temu

Ogłoszenie numer: 1983536, z dnia 2018-06-08

Mamy przyjemność współpracować z jednym z naszych Klientów - międzynarodową marką, która zajmuje się dystrybucją w kanale B2B i świadczy usługi dla branży budowlanej.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci oddziałów na terenie południowej Polski firma poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: 3038/RM/2018

Opis stanowiska

  • Zarządzanie podległym regionem oraz oddziałami firmy na powierzonym terenie.
  • Realizacja wyznaczonych celów biznesowych dla regionu.
  • Współtworzenie i realizacja budżetu sprzedaży podległego regionu, przygotowywanie raportów i zestawień.
  • Organizacja pracy podległego zespołu, motywowanie pracowników do realizacji powierzonych celów sprzedażowych.
  • Współpraca z Klientem, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kluczowymi Klientami firmy.
  • Aktywny udział w projektach marketingowych i sprzedażowych zapewniających zwiększenie potencjału sprzedażowego i efektywności sprzedaży.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki na lokalnym rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania

  • Min 3-letnie doświadczenie na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży, Managera Regionu, Dyrektora Regionu lub podobnych.
  • Doświadczenie z branży budowlanej, motoryzacyjnej, elektrotechnicznej lub pokrewnej.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, asertywność, umiejętność motywowania innych oraz wyznaczania i realizowania celów.
  • Umiejętności interpersonalne.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.