Dyrektor Sprzedaży

City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom.

Podlaskie

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 2775230, z dnia 2019-11-14

City Park Hotel&Residence lider na rynku hospitality w Poznaniu poszukuje idealnej OSOBOWOŚCI  na stanowisko Dyrektor ds. Sprzedaży do pracy w Poznaniu.

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • Dyrektor Sprzedaży będzie odpowiedzialny za aktywną sprzedaż usług hotelu w segmencie korporacyjnym oraz MICE - aktywne pozyskiwanie klientów, identyfikowanie potencjału biznesowego, budowanie stałych relacji, nadzór nad całością procesu sprzedażowego.
  • Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio raportować do Dyrektora Generalnego Hotelu.

Wymagania

  • Zachęcamy do aplikowania osób z minimum 2-letnim doświadczeniem w aktywnej sprzedaży w hotelu, zorientowane na wynik i przejawiające się własną inicjatywą.
  • Idealny Kandydat/Kandydatka musi posiadać doskonale rozwinięte kompetencje komunikacyjne, a także kierować się kreatywnością i wysoką kulturą osobistą.
  • Umiejętność sprzedaży produktu z poziomu premium będzie dodatkowym atutem.
  • Oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji, dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej również są wysoko pożądane u aplikującej osoby.

Oferujemy

  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia,
  • System szkoleń,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Wsparcie przy relokacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Dynamicznie rozwijająca się firma CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Sp. kom.

Poznaj stanowisko: Dyrektor ds. Sprzedaży
Dyrektor ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży i tworzy długoterminową politykę handlową przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kreowanie i konsekwentne wdrażanie strategii handlowej, pozyskiwanie nowych klientów, doradzanie im, negocjowanie umów, budowanie relacji businessowych, ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla ...
Praca Dyrektor ds. Sprzedaży