Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor Technologii i Wdrożeń (proces wytłaczania)

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Środa Wielkopolska

89 dni temu

W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska
Nr ref.: DTW/DP
Zadania:
  • rozwój technologii przetwórstwa PS, XPS, PCV – PROCES WYTŁACZANIA,
  • projektowanie procesu i narzędzi do przetwórstwa (wytłaczania) ww tworzyw:
  • analiza możliwości wytworzenia danego produktu,
  • zebranie ofert od dostawców na dostawę środków niezbędnych do wytworzenia danego produktu,
  • negocjacje warunków zakupu środków niezbędnych do wytworzenia danego produktu
  • nadzór i doskonalenie produkcji listew; produkcja listew PS,
  • nadzór i optymalizacja dotychczas stosowanych procesów technologicznych przetwórstwa tworzyw stosowanych w firmie
  • opracowanie zalecanych parametrów prowadzenia procesu produkcji,
  • analiza przyczyn występowania odchyleń parametrów prowadzenia produkcji od parametrów zalecanych,
  • prowadzenie prac mających na celu usunięcie przyczyn zakłóceń procesu produkcyjnego,
  • optymalizacja procesu pod kątem zwiększania wydajności jednostkowej,
  • minimalizacja ilości produkowanych odpadów/ obniżka gęstości, etc,
  • nadzór nad wdrażaniem nowych technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakładach produkcyjnych.
  • prowadzenie prac związanych z koniecznością zmian lub modernizacji w zakresie posiadanego sprzętu,
  • zapewnienie lub pomoc w zdobyciu środków niezbędnych do prowadzenia procesu produkcji,
  • pomoc przy ustalaniu parametrów produkcji wdrażanego wyrobu,
  • kontrola i pomoc przy usuwaniu problemów produkcyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych lub Chemia),
  • praktyczna znajomość procesu wytłaczania tworzyw sztucznych (PCV lub PS lub XPS),
  • doświadczenie na stanowisku Technolog w przetwórstwie PS/ XPS// PCV/ PU,
  • praca przy wytłaczaniu tworzywa SPIENIANEGO,
  • wiedza specjalistyczna na temat procesu wytłaczania,
  • znajomość procesu wytłaczania wyrobów z PVC, PS, XPS.
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • obsługa komputera: MS Office, AutoCad,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • komunikatywność, skrupulatność, otwartość na zmianę, zdecydowanie, samodzielność.
Firma oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a także niezbędne narzędzia pracy, umożliwiające realizację powierzonych zadań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy, a także opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego, indywidualne programy szkoleń, a także uczestnictwo w innowacyjnych, międzynarodowych projektach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162

Poznaj

Poznaj stanowisko: Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

Dyrektor zakładu produkcyjnego jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i nadzorowanie całokształtu prac, wykonywanych na terenie zakładu. Dyrektor opracowuje wewnętrzne procedury, mające zmaksymalizować wydajność zakładu, a także zminimalizować zużycie materiałów i specjalistycznego sprzętu, wykorzystywanego na terenie obiektu. Dyrektor dba nie tylko o efektywność pracowników, zatrudnionych w zakładzie, lecz także o ich ...
Dyrektor Zakładu Produkcyjnego Praca Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (47)
Legnica (55)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (110)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (761)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1710)
Radom (70)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (23)