Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Oddziału Kuźni

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Optymalizacja procesów realizowanych w Oddziale poprzez inicjowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu: wzrost efektywności, optymalizację kosztów, poprawę wydajności pracy; Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów rozwoju działalności Oddziału, w tym...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Dyrektor Zakładu Produkcyjnego Wielkopolskie
Dyrektor Technologii i Wdrożeń (proces wytłaczania)

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
wielkopolskie, Środa Wielkopolska
praca stacjonarna
2257 dni temu
W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska
Nr ref.: DTW/DP
Zadania:
  • rozwój technologii przetwórstwa PS, XPS, PCV – PROCES WYTŁACZANIA,
  • projektowanie procesu i narzędzi do przetwórstwa (wytłaczania) ww tworzyw:
  • analiza możliwości wytworzenia danego produktu,
  • zebranie ofert od dostawców na dostawę środków niezbędnych do wytworzenia danego produktu,
  • negocjacje warunków zakupu środków niezbędnych do wytworzenia danego produktu
  • nadzór i doskonalenie produkcji listew; produkcja listew PS,
  • nadzór i optymalizacja dotychczas stosowanych procesów technologicznych przetwórstwa tworzyw stosowanych w firmie
  • opracowanie zalecanych parametrów prowadzenia procesu produkcji,
  • analiza przyczyn występowania odchyleń parametrów prowadzenia produkcji od parametrów zalecanych,
  • prowadzenie prac mających na celu usunięcie przyczyn zakłóceń procesu produkcyjnego,
  • optymalizacja procesu pod kątem zwiększania wydajności jednostkowej,
  • minimalizacja ilości produkowanych odpadów/ obniżka gęstości, etc,
  • nadzór nad wdrażaniem nowych technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakładach produkcyjnych.
  • prowadzenie prac związanych z koniecznością zmian lub modernizacji w zakresie posiadanego sprzętu,
  • zapewnienie lub pomoc w zdobyciu środków niezbędnych do prowadzenia procesu produkcji,
  • pomoc przy ustalaniu parametrów produkcji wdrażanego wyrobu,
  • kontrola i pomoc przy usuwaniu problemów produkcyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych lub Chemia),
  • praktyczna znajomość procesu wytłaczania tworzyw sztucznych (PCV lub PS lub XPS),
  • doświadczenie na stanowisku Technolog w przetwórstwie PS/ XPS// PCV/ PU,
  • praca przy wytłaczaniu tworzywa SPIENIANEGO,
  • wiedza specjalistyczna na temat procesu wytłaczania,
  • znajomość procesu wytłaczania wyrobów z PVC, PS, XPS.
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • obsługa komputera: MS Office, AutoCad,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • komunikatywność, skrupulatność, otwartość na zmianę, zdecydowanie, samodzielność.
Firma oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a także niezbędne narzędzia pracy, umożliwiające realizację powierzonych zadań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy, a także opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego, indywidualne programy szkoleń, a także uczestnictwo w innowacyjnych, międzynarodowych projektach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy zawrzeć wybrane zgody:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162