Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Dyrektor Zarządzający

LINTER TOUR Sp. z o.o.
śląskie, Istebna, pow. cieszyński
praca stacjonarna
4724 dni temu

Ogłoszenie numer: 155227, z dnia 2011-07-11

Prężnie działająca firma branży turystyczno- hotelarskiej

poszukuje w związku z dynamicznym rozwojem kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: śląskie, Istebna, pow. cieszyński

Opis stanowiska

  • Zarządzanie spółką posiadającą w miejscowości Istebna (woj. śląskie) 2 obiekty hotelowe
    (w tym jeden w budowie) wraz z centrum Spa&Wellness , wyciągiem narciarskim i talerzykowym
  • Tworzenie i realizacja projektów rozwojowych spółki;
  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe;
  • Przygotowywanie oraz wdrażanie strategii rozwoju spółki;
  • Raportowanie wyników spółki;
  • Zarządzanie podległym personelem.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne lub z zakresu zarządzania, marketingu.
    Dodatkowym atutem będzie wykształcenie kierunkowe hotelarskie;
  • Doświadczenie na stanowisku managerskim poparte sukcesami;
  • Praktyczna wiedza z zakresu ekonomii i zarządzania;
  • Znajomość specyfiki branży hotelarsko-gastronomicznej będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Oferujemy

  • Ambitną, interesującą pracę;
  • Dużą samodzielność działania;