Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. kluczowych klientów edukacyjnych i B2B

    Odeon Dybiec Adamiak Sp. J.   Sochaczew, ul. Żeromskiego 8    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 godz.
    Dlaczego My (Kino Odeon, e-kinoodeon, Cisza, kamera, akcja ! - młodzieżowy kod filmowy) Z ogromną przyjemnością przedstawiamy kino Odeon, wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Sochaczewa. Odeon to nie tylko kino to również projekt, który ma odpowiadać na wszelkie potrzeby i oczekiwania...
Zobacz więcej ofert pracy

Dziennikarz

Radio Olsztyn S.A.
Elbląg
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
442 dni temu

Ogłoszenie numer: 7897446, z dnia 2023-02-07

Radio Olsztyn to regionalna rozgłośnia Polskiego Radia nadająca całodobowy program. Obecnie swoim zasięgiem obejmuje całe województwo warmińsko-mazurskie, a częściowo pomorskie, mazowieckie i kujawsko-pomorskie. Analogowo odbierać można w Olsztynie na częstotliwości 103,2 MHz, Elblągu na 103,4 MHz i Giżycku na 99,6 MHz oraz przez Internet. Poszczególne nadajniki emitują różne mutacje programu – w Elblągu jest on uzupełniany o audycje lokalne, zaś w Giżycku o audycje dla mniejszości ukraińskiej. Rozgłośnia posiada studio muzyczne dysponujące doskonałymi warunkami akustycznymi.

Dziennikarz

Miejsce pracy: Elbląg

Opis stanowiska

  • zbieranie i przygotowywanie  materiałów dziennikarskich do serwisów informacyjnych i audycji
  • redagowanie i prezentacja serwisów informacyjnych
  • prowadzenie audycji „na żywo”
  • przygotowywanie audycji
  • obsługa reporterska wydarzeń
  • dyżury redakcyjne/przygotowywanie kalendarza wydarzeń
  • zgłaszanie tematów do realizacji

Wymagania

  • wyższe wykształcenie
  • prawo jazdy kategorii
  • dyspozycyjność
  • kreatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra dykcja
  • zainteresowanie tematyką lokalną
  • znajomość instytucji i ludzi funkcjonujących publicznie
  • mile widziane doświadczenie w pracy dziennikarskiej

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym, ambitnym zespole