Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ekspert Sprzedaży

eurobank

Lublin

85 dni temu

Lublin
Jakie będą Twoje zadania?
  • raportowanie wyników i bieżący kontakt z Dyrektorem Oddziału Bankowego
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania oddziału pod okiem doświadczonego Dyrektora Oddziału
  • prowadzenie działań administracyjnych w oddziale
  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
  • realizacja indywidualnych planów sprzedaży
  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)
  • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego
Pytanie brzmi, czy #MASZTOCOŚ?
  • posiadasz co najmniej 4-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych dla klientów detalicznych
  • chcesz rozwijać swoje kompetencje managerskie
  • zależy Ci na ścisłej współpracy z Dyrektorem Oddziału Bankowego
  • jesteś śmiały i odważany, a kontakt z Klientem to Twoja pasja
  • masz motywację do osiągania wysokich wyników, a adrenalina związana ze sprzedażą pozytywnie napędza Cię do działania
  • dobry klimat w pracy jest dla Ciebie ważny
  • posiadasz znajomość uwarunkowań lokalnego rynku
  • jesteś nastawiony na cel, wysoką jakość pracy oraz relacji z klientami
  • jesteś aktywny, samodzielny oraz dobrze organizujesz sobie czas pracy
Zobacz, co zyskasz w zamian:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w zakresie sprzedaży produktów bankowych
  • możliwość rozwoju kompetencji managerskich pod okiem doświadczonego Dyrektora Oddziału Bankowego
  • pracę w zgranym zespole młodych ludzi, którzy naprawdę się lubią
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego (aż 60% naszych Managerów zaczynało jako Doradca Klienta)
  • atrakcyjne konkursy sprzedażowe i programy rozwojowe
  • szkolenia sprzedażowe, produktowe i rozwojowe

Poznaj

eurobank

Dlaczego warto?

Na co dzień stawiamy na pozytywną atmosferę, jasne zasady i rozwój talentów. Mówimy do siebie na Ty, oferujemy stabilne zatrudnienie i dbamy o otaczające nas środowisko. To między innymi dlatego na początku 2018 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Top Employers Polska. Sprawdź, dlaczego warto u nas pracować!

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

Zakres obowiązków specjalisty do spraw sprzedaży produktów bankowych definiuje już sama nazwa stanowiska. W poszczególnych jednostkach obowiązki te mogą nieznacznie różnić się między sobą, jednak w każdym przypadku opierać się one będą o bezpośrednią i pośrednią pracę z klientem indywidualnym lub biznesowym, opracowywanie dla niego precyzyjnej oferty, oraz negocjowanie warunków podpisywanych ...
Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych Praca Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (788)
Wałbrzych (47)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (940)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2223)
Radom (172)
Płock (90)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (74)