Ekspert w obszarze systemów i aplikacji Open Source i Linux

Orange Polska S.A.

Lublin

14 dni temu

Team Lublin

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • projektowanie i wdrażanie  rozwiązań IT opartych na technologii Open Source
  • integracja rozwiązań Open Source między sobą i z innymi technologiami
  • wspieranie utrzymania systemów IT
  • udział w projektach technologicznych rozwoju usług w obszarze Open Source
  • wykonywanie analiz,  tworzenie koncepcji rozwoju usług na podstawie trendów technologicznych.
  • rekomendowanie kierunków zmian strategii architektonicznej obszaru
Pasujesz do nas, jeżeli
Pasujesz
do nas, jeżeli
  • posiadasz doświadczenie w rozwoju i utrzymaniu rozwiązań produktów Open Source oraz systemów operacyjnych Linux
  • posiadasz praktyczną wiedzę o procesach i protokołach na bazie których funkcjonują systemy i aplikacje IT bazujące na technologiach Open Source i Microsoft..
  • posiadasz praktyczną wiedzę w zakresie mechanizmów security w obszarze sieci, systemów oraz aplikacji i na jej bazie potrafisz uruchomić i zabezpieczyć systemy i aplikacje IT
  • nie jest Ci obce stosowanie rozwiązań wirtualizacyjnych
  • posiadasz umiejętność tworzenia, customizacji, debagowania, optymalizacji i integracji aplikacji i narzędzi opartych o technologię Open Source.
  • potrafisz budować aplikacje wykorzystując technologie i języki programowani takie jak np. PHP, JavaScript, Python, C#, PL/SQL, HTML, CSS, NodeJS, .Net.
  • znasz oprogramowanie takie jak Apache, Nginx, MySQL, MS SQL, PostgreSQL
  • posiadasz znajomość języka angielskiego umożlwiającą swobodną komunikację i korzystanie z dokumentacji technicznej
  • jesteś otwarty na zdobywanie nowej wiedzy
  • mile widziane certyfikaty z obszaru rozwiązań Open Source
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Widoczne efekty
  • Przestrzeń do inicjatywy
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Zawsze na czasie
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu
Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Praca Kierownik Projektu