Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektromechanik

Shiloh Industries Sp. z o.o.

Śląskie

35 dni temu

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie. W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjno -technicznych
  • Usuwanie zgłoszonych i zauważonych usterek maszyn i urządzeń produkcyjno – technicznych
  • Wykonywanie okresowych przeglądów diagnostycznych istniejącego parku maszynowego
  • Dokonywanie regeneracji części i podzespołów zamiennych maszyn i urządzeń
  • Prawidłowe użytkowanie oraz wykazywanie należytej dbałości o powierzone narzędzia

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe (mechanik, elektromechanik, elektryk)
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromechanika min. 2 lata
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu firmy Produkcyjnej
  • Znajomość instalacji pneumatycznych i hydraulicznych
  • Znajomość schematów elektrycznych
  • Posiadanie uprawnień SEP EG-1
  • Umiejętność montowania, uruchamiania, konserwacji mechanicznych układów maszyn i urządzeń
  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na 3 zmiany
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premii
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Wsparcie w relokacji
  • Bogaty pakiet benefitów: codzienne posiłki w stołówce pracowniczej, możliwość skorzystania z ubezpieczeń, zaproszenia do kina, „Wczasy pod gruszą”, dopłata do dojazdów do pracy, imprezy integracyjne, prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych.

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Elektromechanik Praca Elektromechanik