Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektromonter/Monter urządzeń dźwigowych

Top Manager

Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Legnica, Lubin, Sieradź, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Radomsko, Opoczno

393 dni temu

W 2016 roku przeprowadziliśmy ponad 4000 rozmów z Pracownikami, zrekrutowaliśmy przeszło 700 Kandydatów,
którym zaproponowaliśmy pracę w ponad 80 rzetelnych firmach budowlanych

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu zajmującego się m.in. projektowaniem, dostawą, montażem oraz konserwacją urządzeń dźwigowych i schodów, działającego na rynku od ponad dwudziestu lat, szukamy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Oleśnica, Trzebnica, Legnica, Lubin, Sieradź, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Radomsko, Opoczno

Zadania:

  • montaż urządzeń dźwigowych, wind,
  • prace monterskie na budowie.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie techniczno-elektryczne, mechaniczne bądź pokrewne,
  • ważne uprawnienia SEP,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacjach.

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku (160 godzin miesięcznie),
  • wynagrodzenie miesięczne podstawa 3 500 zł brutto + premie miesięczne od 800 zł brutto,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna) i dofinansowanie kart Multi Sport.

Poznaj stanowisko: Elektromonter

Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...
Elektromonter Praca Elektromonter