Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektromonter

TRAKCJA PRKiI S.A.

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Piekary Śląskie, Świętochłowice

7 dni temu

Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki oraz licznymi kontraktami realizowanymi na terenie kraju poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Piekary Śląskie, Świętochłowice
Opis stanowiska
  • Prace związane z budową, konserwacją i utrzymaniem infrastruktury energetycznej na kontraktach kolejowych (podstacje trakcyjne, linie zasilające, itd.) na terenie całego kraju;
  • Budowa kablowych i napowietrznych linii energetycznych nn i WN;
  • Realizacja bieżących zadań związanych z montażem urządzeń elektroenergetycznych, rozdzielnic, oświetlenia ulic.
Wymagania
  • Wykształcenie min. zawodowe, o profilu elektrycznym lub elektroenergetycznym;
  • Dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia SEP „E”;
  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania;
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole;
  • Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków.
Oferujemy
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, bony świąteczne);
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Administratorem danych osobowych jest Trakcja PRKiI S.A. z siedzibą w Warszawie (kod: 00-120) przy ul. Złotej 59. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.

Poznaj

Trakcja PRKiI S.A. jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego oraz energetyki w Polsce, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2008 roku. Rocznie realizuje ponad 100 kontraktów budując linie kolejowe, tramwajowe, drogi, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Nasza Spółka to ludzie, którzy tworzą przyjazne warunki pracy, pozytywną atmosferę i realne możliwości rozwoju. Firma zatrudnia inżynierów budownictwa ze wszystkich specjalności inżynieryjnych i konstrukcyjno-budowlanych, realizując wiele skomplikowanych i zróżnicowanych technicznie projektów. Jako pracodawca oczekujemy rzetelności i gotowości do podejmowania wyzwań oraz otwartości na wymianę wiedzy.

Trakcja PRKiI to miejsce, gdzie łączymy bogate doświadczenie naszej firmy z ciągłym poszukiwaniem nowych rozwiązań. Wspieramy rozwój naszych pracowników poprzez szkolenia poszerzające wiedzę techniczną oraz nabywanie umiejętności niezbędnych do wypełniania codziennych zadań. Dzięki realizacji kontraktów zagranicznych zapewniamy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w środowisku międzynarodowym.

Warto z nami pracować!

Poznaj stanowisko: Elektromonter

Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...
Elektromonter Praca Elektromonter

Aplikujesz na ogłoszenie