Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Elektromonter
REDNT S.A.
Bielsko-Biała, Cieszyn
pracownik fizyczny
umowa o pracę
36 dni temu

REDNT S.A. jest działający półtora dekady na rynku przedsiębiorstwem skupiającym młody i dynamiczny zespół inżynierów informatyków, automatyków oraz elektroników. Naszą specjalnością są systemy informatyczne z zakresu IoT i Przemysłu 4.0 oraz systemy monitorowania i sterowania procesami technologicznymi, a klientami duże przedsiębiorstwa produkcyjne, z którymi nawiązaliśmy wieloletnią współpracę. Pomimo ugruntowanej pozycji na rynku ciągle spoglądamy w przyszłość i pragniemy oferować nasze rozwiązania coraz szerszej grupie klientów.

Jeśli interesują Cię te zagadnienia, chętnie się uczysz i chcesz pracować przy ciekawych rozwiązaniach dla przemysłu, a jednocześnie lubisz odpowiedzialne wyzwania, dołącz do nas i naszej wizji czwartej rewolucji przemysłowej.

Miejsce pracy:Bielsko-Biała, Cieszyn

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielczych
  • Montaż na obiektach: trasy kablowe, koryta, urządzenia rozdzielcze, linie zasilające
  • Wykonywanie instalacji przemysłowych
  • Montaż sieci światłowodowych i przemysłowych sieci LAN
  • Monitoringów wizyjnych

Praca głównie w obrębie zakładów przemysłowych na terenie górnego i dolnego Śląska, nie wymaga długich wyjazdów.

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość oprogramowania MS Windows i Office
  • Samodzielność i dokładność
Mile widziane:
  • Doświadczenie w zakresie montażu szaf elektrycznych oraz teletechnicznychUmiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, lutowniczymi i podstawowymi narzędziami ręcznymi
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi urządzeń pomiarowych
  • Doświadczenie w budowie sieci światłowodowych
  • Świadectwo kwalifikacji URE (SEP)
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie, z innowacyjnym zespołem specjalistów przy ciekawych projektach
  • Możliwość szkolenia i doskonalenia zawodowego
  • Bezpłatne śniadania, soki oraz owoce w biurze
  • Parking pod firmą
  • Ubezpieczenie na życie
  • Ubezpieczenie NW
  • Kartę sportową

Wynagrodzenie: 3000-4000zł netto.