Elektryk - Elektromechanik

Drosed Surowiec sp. z o.o.

Cierpice k. Torunia

11 dni temu

Poszukujemy pracownika do pracy

w Zakładzie Wylęgu Drobiu w Cierpicach ok 8 km od Torunia.

Miejsce pracy: Cierpice k. Torunia
Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn w zakładzie produkcyjnym
  • Usuwanie usterek i awarii maszyn oraz bieżące naprawy w zakresie elektryki / automatyki
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne – preferowane kierunki: Elektryk, Elektromechanik
  • Praktyczna wiedza techniczna
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane aktualne uprawnienia energetyczne
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja
  • Odpowiedzialność, obowiązkowość, dokładność, systematyczność
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
  • W ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku (tzw. „wczasy pod gruszą”)
  • Możliwość rozwoju
  • Zdobycie cennego doświadczenia
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach przez Drosed Surowiec sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji.” Administratorem Danych Osobowych jest Drosed Surowiec sp. z o.o.. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi oraz prawo odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk