Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektryk / Elektromonter / Elektronik

Socco Stuttgart GmbH

Dolnośląskie

38 dni temu

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska
  • okablowanie, testowanie i naprawa instalacji elektrycznych w technice domowej, budowlanej lub przemysłowej
  • montaż gniazdek lub przełączników
  • inne typowe prace elektryczne
Wymagania
  • doświadczenie w zawodzie
  • gotowość do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. „B" i własny samochód nie są wymagane jednak mile widziane
Oferujemy
  • Wynagrodzenie od 2.000,00 Euro netto (na rękę)
  • Dodatek 25% za każdą nadgodzinę (oczywiście nadgodziny nie są obowiązkowe)
  • Opłacone mieszkanie niedaleko miejsca pracy
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Ubezpieczenie zdrowotne na terenie całej Unii Europejskiej w niemieckiej kasie chorych
  • Trzynastka ( Premia urlopowa i świąteczna)
  • Stały kontakt z polskim dysponentem
  • Pomoc przy załatwieniu jakichkolwiek dokumentów w języku niemieckim
  • Możliwość wypłaty zaliczek
  • Premia za polecenie pracowników
  • Długoterminowe zlecenia i możliwość przejęcia przez klienta na stałe
  • Pełny pakiet socjalny w Niemczech

Poznaj

Firma Socco Stuttgart GmbH, działajaca już od ponad 30 lat na rynku niemieckim jest jedną z czołowych firm zajmujacą się pośrednictwem pracy na całym regionie Niemiec.

Specjalizujemy się we wspieraniu naszych klientów wykwalifikowaną kadrą pracowniczą i pośrednictwem do stałego zatrudnienia.

Chcesz zmienić otocznie zapewniając sobie wyższe zarobki i stałą pracę?

U nas to możliwe!

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk