Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk

Professional HR

Podlaskie

75 dni temu

Firma Professional HR jako agencja consultingowa zajmuje się poszukiwaniem specjalistów średniego i wyższego szczebla zarówno dla dużych jak i mniejszych firm, a obszar działania obejmuje całą Polskę. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie Rekrutacji i Selekcji Pracowników.

W związku z nowym projektem dla naszego klienta z Niemiec, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Elektryk
Miejsce pracy: Niemcy (Hessen, Baden Württemberg oraz Bayern).

Główne zadania:
  • realizacja bieżących zleceń,
  • ciągła kontrola jakości wykonywanego zlecenia,
  • zgłaszanie przełożonemu nieprawidłowości oraz zapotrzebowania na wszelkie materiały.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku - Elektryka- min 2 lata,
  • dokumenty potwierdzające uprawnienia i doświadczenie w zawodzie – Elektryk,
  • uprawnienia elektryczne – 1 KV i wyżej,
  • minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego,
  • prawo jazdy kat B.- warunek konieczny!
  • własny samochód – warunek konieczny!
  • mile widziane doświadczenie w pracy na delegacji w Niemczech,
  • staranność, dokładność,
  • dobra organizacja pracy własnej.
Firma oferuje:
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony po 6 miesiącach próbnych (opłacone wszystkie składki: socjalna, zdrowotna i emerytalna),
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
  • zakwaterowanie,
  • stałą opiekę polskojęzyczną,
  • zachowanie ciągłości zatrudnienia,
  • możliwość pobierania zaliczek,
  • udział w ciekawych projektach,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk