Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk

SONAC Osetnica Sp. z o.o.

Osetnica (pow. legnicki), Legnica, Bolesławiec, Złotoryja, Chojnów (okolice)

9 dni temu

Sonac to jedna z marek amerykańskiego koncernu Darling Inc., zajmującego się przetwarzaniem produktów pochodzenia zwierzęcego przy zastosowaniu innowacyjnych procesów technologicznych, w zakładach zlokalizowanych na całym świecie.

Sonac Osetnica Sp. z o.o. wytwarza wysokiej jakości komponenty do produkcji karmy dla zwierząt i ryb.

 Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Osetnica (pow. legnicki), Legnica, Bolesławiec, Złotoryja, Chojnów (okolice)
Opis stanowiska:
  • montaż i instalacja urządzeń elektrycznych,
  • wykonywanie na bieżąco napraw instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • wykonywanie okresowych przeglądów urządzeń i instalacji elektrycznych,
  • odpowiedzialność za porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe elektryczne,
  • mile widziani absolwenci szkół elektrycznych do wdrożenia zawodowego,
  • obsługa komputera (MS Office),
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
  • gotowość do pełnienia dyżurów.
Mile widziane:
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku elektryk,
  • podstawowa wiedza z zakresu automatyki przemysłowej,
  • umiejętność wykonywania drobnych prac mechanicznych.
  • mile widziane uprawnienia SEP E1.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę, praca jednozmianowa,
  • pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta paliwowa, możliwość ubezpieczenia grupowego.

Poznaj stanowisko: Monter Sprzętu Elektronicznego

Monter sprzętu elektronicznego, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się montażem urządzeń lub układów elektronicznych o różnym przeznaczeniu i zastosowaniu. Produktem finalnym stworzonym przez montera może być układ elektroniczny, osadzony na tak zwanej płytce drukowanej, lub urządzenie elektroniczne o określonym zastosowaniu, umieszczone w zamkniętej obudowie. Praca montera rozpoczyna się od zanalizowania schematu ...
Monter Sprzętu Elektronicznego Praca Monter Sprzętu Elektronicznego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (778)
Wałbrzych (57)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (185)
Toruń (104)
Lubelskie:
Lublin (227)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (959)
Tarnów (60)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2062)
Radom (176)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (181)
Nysa (69)