Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk

Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Radomsko ul. Krasickiego 63/71

38 dni temu

Ogłoszenie numer: 2337291, z dnia 2019-03-18

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 19.300 pracowników w 176 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Elektryk

Miejsce pracy: łódzkie / Radomsko ul. Krasickiego 63/71

Opis stanowiska

  • Nadzór nad maszynami i urządzeniami na terenie zakładu produkcyjnego
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń
  • Przeprowadzanie przeglądów maszyn produkcyjnych
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji napraw maszyn oraz urządzeń peryferyjnych
  • Dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy
  • Aktywny udział w spotkaniach i projektach między działowych
  • Zgłaszanie pomysłów mających na celu usprawnienie pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych
  • Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność i otwartość na zmiany
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praca dwu zmianowa (1zm:6:00-14:00, 2 zm:14:00-22:00)

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet ubezpieczeń medycznych

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (783)
Wałbrzych (55)
Legnica (130)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (275)
Chełm (59)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (877)
Tarnów (73)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2255)
Radom (178)
Płock (86)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (71)