Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Elektryk

ON HR Consultants

1872 dni temu

Firma produkująca urządzenia automatyzacji produkcji poszukuje osób na stanowisko Elektryk.

Elektryk

Miejsce pracy: dolnośląskie

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wdrażanie zmian
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • programowanie urządzeń i maszyn
Wymagania:
  • znajomość schematów elektrycznych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność wykonywania instalacji elektrycznych i oświetleniowych oraz podłączania oprzyrządowania i maszyn
  • wykształcenie zawodowe (zasadnicze lub średnie) o kierunku elektryk, energetyk lub pokrewne
  • zdolność do wykonywania prac na wysokości
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów w delegacje
  • prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność i solidność
  • uprawnienia SEP do 1 kV oraz znajomość języka angielskiego lub włoskiego będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawe wyzwania zawodowe przy realizacji projektów w kraju i za granicą
  • przyjazną atmosferę pracy  firmie o międzynarodowym zasięgu
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Elektryk

Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Elektryk Praca Elektryk