Elektryk

Executive Solutions

Lubelskie

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 3005261, z dnia 2020-01-14

Executive Solutions to prężnie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnoświatowym, będąca stabilną i integralną częścią rynku stoczniowego.

Współpracujemy z najlepszymi fachowcami z branży. Służymy wiedzą oraz doświadczeniem, aby wspólnie wypracować optymalne rozwiązania.

Chcesz być najlepszy, dołącz do najlepszych.

Nie wahaj się, aplikuj!

Elektryk

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

  • wykonywanie kompleksowych pomiarów instalacji elektrycznych
  • montaż tras kablowych
  • montaż szaf i rozdzielnic elektrycznych
  • montaż nowych instalacji oświetleniowych
  • uruchomienia instalacji
  • poprojektowa weryfikacja dokumentacji

Wymagania

  • wykształcenie o kierunku zawodowym lub średnim technicznym (profil elektryczny)
  • aktualne uprawnienia SEP
  • umiejętność czytania schematu elektrycznego.
  • doświadczenie zawodowe w wykonywaniu instalacji elektrycznych
  • umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • samodzielność w wykonywaniu prac

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie ok 5 tys. zł netto
  • możliwość zaliczkowania
  • prywatne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych
  • w pełni wyposażone skrzynki narzędziowe
  • odzież robocza

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Elektromonter
Elektromonter, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za montaż i bieżące serwisowanie urządzeń elektrycznych, obecnych na terenie zakładu lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku sprawuje nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem wszelkich instalacji elektrycznych, funkcjonujących w podległym mu miejscu pracy. Elektromonter zazwyczaj specjalizuje się w obsłudze i serwisowaniu konkretnej gamy ...
Praca Elektromonter