Zobacz więcej ofert pracy

Embedded software developer

iSMA CONTROLLI Poland S.A.
lubelskie
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca zdalna
925 dni temu

Jesteśmy producentem zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. GC5 tworzą specjaliści, którzy od lat profesjonalnie zajmują się zaawansowanymi systemami w dziedzinie automatyki budynkowej. Nasze produkty dostarczamy i wdrażamy we współpracy z partnerskimi firmami integratorskimi.

Atmosferę w pracy tworzą niezwykli ludzie.

Dołącz do zespołu iSMA CONTROLLI Poland S.A.

na stanowisko:

Twoją rolą będzie praca w scrumowym zespole programistów, którzy tworzą nową architekturę sterowników programowalnych do zastosowań w automatyce budynkowej wraz z oprogramowaniem towarzyszącym. Wykorzystując swoją wiedzę z zakresu programowanie C/C++, będziesz wspierał rozwój produktów oraz umiejętności w zespole i uczestniczył w projektach działu Software Development.

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie wydajnych, stabilnych i skalowalnych rozwiązań w języku C/C++
  • Projektowanie czystej i otwartej na rozwój architektury
  • Udział w analizie, projektowaniu, ocenie i rozwoju systemów
  • Realizacja prac projektowych, programistycznych i wdrożeniowych
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Wspieranie i dbanie o rozwój umiejętności w zespole programistów
Wymagania:
  • Co najmniej 5 lat pracy jako programista systemów wbudowanych w języku C/C++
  • Umiejętności pisania wydajnego kodu, stosowania wzorców i dobrych praktyk
  • Umiejętność i chęć przekazywania wiedzy technicznej zespołowi
  • Zdolność analitycznego myślenia, wnikliwość i dokładność
Mile widziane będzie:
  • Znajomość narzędzia JIRA
  • Znajomość systemu kontroli wersji np. GTI, SVN
  • Znajomość architektury ARM Cortex
  • Doświadczenie w programowaniu urządzeń BMS
  • Zainteresowanie najnowszymi rozwiązaniami w branży automatyki budynkowej lub IoT
  • Stosowanie podejścia Test Driven Development (programowanie testów jednostkowych, automatyzacja testów funkcjonalnych) przy pisaniu własnego kodu
  • Doświadczenie w pracy w środowisku CI/CD
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole nad produktami, oferowanymi na całym świecie,
  • Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów firmowych – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie