SUEZ Polska Sp. z o.o.

5 currents jobs 2001 - 5000 employees Environment engineering

Opinie pracowników

Marzena

Kierownik Działu

SUEZ to moim zdaniem organizacja, która daje swoim pracownikom szanse na rozwój i osobisty i zawodowy, stawia na różnorodność i daje poczucie stabilnego zatrudnienia. Jeśli jesteś dobry w tym, co robisz to firma wspiera Cię, żebyś miał szansę się rozwijać - czy to w dziale, w którym zaczynasz pracę czy też w innym, w którym będziesz mógł lepiej wykorzystać swój potencjał. Mój przykład pokazuje, że zaczynając od stanowiska specjalisty można po kilku latach kierować kilkunastoosobowym zespołem. Praca w SUEZ dała mi możliwość współpracy ze świetnymi ludźmi, na których zawsze można liczyć i od których wiele się mogłam nauczyć. Praca stawia przede mną coraz to nowe wyzwania, często bywa zaskakująca, nie zawsze pozytywnie, ale to też jest ciekawe doświadczenie ;) Lubię swoją pracę, bo kontrakty, którymi zarządza nasz dział i projekty, którymi się zajmujemy pozwalają mi ciągle uczyć się nowych rzeczy, rozwijać się i stawać się lepszą w tym, co robię. Cenię swoją pracę za to, że gdy wstaję rano i przychodzę do biura to nie patrzę z utęsknieniem na zegarek, modląc się, żeby te osiem godzin minęło jak najszybciej :).

Olek

Młodszy Kontroler

Bardzo doceniłem to, jak SUEZ zadziałał po praktykach, dając mi możliwość pracy w elastycznych godzinach w trakcie mojego ostatniego roku studiów i dopasowując się do mojej dostępności. Bez tego nie byłbym pewnie tu, gdzie jestem teraz tym bardziej biorąc pod uwagę, że studiowałem Technologię Żywności, a zajmuje się obecnie kontrolingiem. Myślę, że w tej firmie każdy, kto jest zmotywowany i chce się rozwijać będzie miał taką szansę.

Ola

Asystentka

Praca w SUEZ jest dla mnie spełnieniem aspiracji zawodowych i możliwością rozwijania się. Daje mi możliwość poznawania wspaniałych ludzi i poczucie stabilizacji finansowej.

Piotr

Kierownik Działu

W SUEZ Polska pracuję od 6 lat. Pracę rozpocząłem na stanowisku dyspozytora – planisty, jednak dzięki mojemu zaangażowaniu, jak również temu, że Przełożeni je docenili szybko awansowałem na kolejne stanowiska, aż objąłem stanowisko kierownika działu liczącego sobie kilkudziesięciu pracowników. Cieszę się, że mogę pracować w organizacji, która kładzie ogromny nacisk na rozwój swoich pracowników, a jednocześnie jest to miejsce, w którym panuje przyjazna atmosfera, która ułatwia współpracę.

ul. Zawodzie 5
02-981 Warszawa

2 600

pracowników w Polsce

33%

kobiet
na stanowiskach managerskich

25

punktów operacyjnych