Od ponad 30 lat działamy na  rynku budowlanym w zakresie budownictwa  ogólnego ,  mieszkaniowego , przemysłowego  oraz komercyjnego.   Naszym Klientom oferujemy  realizacje projektów budowlanych  w generalnym wykonawstwie w oparciu o  najnowsze rozwiązania techniczne i sprawdzone  technologie . Dzięki doświadczeniu   i wysoko wykwalifikowanemu, oddanemu   Zespołowi  Pracowników  odnosimy liczne sukcesy na tej płaszczyźnie  wyznaczając  standardy w polskim budownictwie oraz współczesnej architekturze, zmieniając krajobraz naszego otoczenia na lepszy.   Naszą  spółkę tworzą zarówno  młodzi ludzie którzy  stawiają u nas swoje pierwsze kroki  zawodowe  jak  i doświadczeni pracownicy którzy związali swoje plany  zawodowe na wiele lat z ARKOP-em. Realizowaliśmy  projekty  dla KGHM Polska Miedź SA ;  liczne  stacje paliw dla Grupy LOTOS, SHELL Polska i BI ;  dla znaczących developerów   LC Corp;  Archicom, Geo Grupa, Invest Grupa, Arkop –Developer  oraz  hale  przemysłowe i handlowe dla znaczących sieci handlowych .

Aktualne oferty pracy

  • Specjalista ds. sprzętu i transportu

    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Obowiązki: kierowanie bazą sprzętu i transportu; planowanie , kierowanie i nadzorowanie pracy pracowników bazy; nadzór nad stanem technicznym sprzętu i floty samochodowej w tym nadzór nad terminowym wykonywanie przeglądów technicznych , zlecaniem napraw bieżących i okresowych pojazdów i...
  • Kierownik Robót

    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Do obowiązków kierownika robót należeć będzie wykonywanie wszystkich obowiązków przewidzianych w aktualnie obowiązujących przepisach prawa w tym prawa budowlanego i aktach wykonawczych tego prawa
  • Inżynier budowy ds. obsługi gwarancyjnej

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres odpowiedzialności: obsługa procesu reklamacyjnego - usuwania usterek; przeprowadzanie oględzin wskazanych wad lokali; bieżąca komunikacja z Klientem w procesie reklamacyjnym; współpraca z wykonawcami robót budowlanych w zakresie wezwań do usunięcia usterek; nadzór nad pracą...
  • Inżynier budowy

    6 dni
    Osoba zatrudniona na stanowisku inżyniera budowy odpowiedzialna będzie między innymi za nadzór na pracownikami , podwykonawcami, dokonywanie obmiaru, kontrola robót budowlanych , dostaw materiałów, bhp na budowie itp.
  • Kosztorysant budowlany

    6 dni
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za sporządzanie kosztorysów i przygotowanie ofert
Zobacz archiwalne oferty pracy

5

Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

ul. Jerzmanowska 18

54-530 Wrocław