PaNELTECH Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości materiałów budowlanych, w tym płyt warstwowych, styropianu i drzwi chłodniczych.

Aktualne oferty pracy

  • Pracownik gospodarczy działu produkcji płyt warstwowych

    PaNELTECH Sp. z o.o.   Chorzów    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 godz.
    Zakres obowiązków: prace porządkowe na terenie hali produkcyjnej oraz na zewnątrz obiektu, cykliczne sprzątanie generalne, pomoc w obsłudze oraz przezbrajaniu linii produkcyjnej, wykonywanie obowiązków i poleceń służbowych przełożonych, Wymagania: wykształcenie minimum zawodowe;...
  • Kierowca

    4 dni
    Wymagania: wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy, doświadczenie zawodowe, aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej zezwalające na przewóz rzeczy, rzetelność , sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista.
Zobacz archiwalne oferty pracy

2

PaNELTECH Sp. z o.o.

ul. Michałkowicka 24

41-508 Chorzów