Raben Management Services Sp. z o.o.

Logistics

Poznaj RABEN MANAGEMENT SERVICES SP. Z O.O.

To spółka zarządzająca i wspierająca rozwój wszystkich spółek wchodzących w skład Grupy Raben. Tworzą ją najlepsi eksperci w zakresie Logistyki, Transportu, IT, Finansów, Audytu Wewnętrznego, HR, Sprzedaży, Real Estate, którzy współpracują, aby realizować nasze cele i misję

Więcej

Poznaj KSIĘGOWE CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH (SSC)

Jesteśmy zespołem prowadzącym usługi księgowe dla niemieckich i holenderskich spółek Grupy Raben. Powstaliśmy w 2013 roku i od tego momentu rozwijamy się równie dynamicznie, jak cała organizacja. Różnorodność to nasza siła. Zatrudniamy ekspertów jak również osoby pragnące rozwinąć swoją karierę od podstaw. Stanowimy zespół ludzi pełnych energii, otwartych na rozwój oraz nowe wyzwania. Stale inwestujemy w naszą wiedzę i kompetencje. Dążymy do tego, aby być najlepszym Zespołem Księgowym w Poznaniu!

Więcej

Poznaj IT RABEN MANAGMENT SERVICES

Jesteśmy zespołem ekspertów IT pracujących w bardzo dynamicznym i zmiennym środowisku pracy. Każdego dnia kreujemy i wdrażamy rozwiązania wspierające procesy biznesowe w całej Grupie Raben (12 rynkach Europy). Tworzymy nowoczesne rozwiązania, z których korzystają pracownicy i klienci.

Więcej

Rekrutacja w RABEN MANAGMENT SERVICES

Forma współpracy: umowa o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

System premiowy / system prowizyjny

Świąteczne niespodzianki

Konkursy wewnątrzfirmowe

Płatny program poleceń

Więcej

ZABAWA. INTEGRACJA, WYZWANIA, RYWALIZACJA :

TO NASZA SPECJALNOŚĆ!

Więcej

Malta Office Park
ul. Abp. A. Baraniaka 88 E (budynek F)
61-131 Poznań