Swipe left or right
to go to next or previous job

Aparatowy procesów chemicznych

LeasingTeam Group

Kędzierzyn-Koźle

9 days ago

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając oby stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Nr ref.: 0024695
Zakres obowiązków:
  • Obsługa urządzeń i instalacji do produkcji;
  • Przyjęcia dostaw wyrobów dostarczanych na instalację;
  • Współudział w pracach remontowych, konserwacyjnych na obsługiwanych węzłach;
  • Kontrolowanie, weryfikowanie i korygowanie pracy wszystkich obsługiwanych urządzeń.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie zawodowe (mechaniczne lub chemiczne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Uprawnienia na wózki widłowe;
  • Znajomość pakietu MS OFFICE;
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.
Oferta:
  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Zakres odpowiedzialności, samodzielności i decyzyjności w realizacji zadań.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Get to know the position: Aparatowy Procesów Chemicznych

Aparatowy procesów chemicznych to osoba odpowiedzialna za nadzorowanie poprawnego funkcjonowania specjalistycznej aparatury chemicznej, wykorzystywanej w branży produkcyjnej różnego rodzaju i służącej do zautomatyzowanego przeprowadzania reakcji chemicznych lub fizykochemicznych. Przy udziale odpowiednich maszyn i urządzeń, aparatowy pozyskuje docelowe substancje, potrzebne w dalszym procesie produkcyjnym. Osoba obsadzona ...
Aparatowy Procesów Chemicznych Job Aparatowy Procesów Chemicznych