Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

Audytor

Żabka Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot

37 days ago

Audytor
Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:
  • planowanie i przeprowadzanie audytów, inwentaryzacji w sklepach Żabka
  • raportowanie wyników audytów i inwentaryzacji
  • współpraca w ramach realizacji zadań zespołowych oraz współpraca z innymi działami firmy
  • sporządzanie i terminowe przesyłanie dokumentacji z audytów i inwentaryzacji
Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenia w handlu
  • umiejętności organizacji czasu pracy
  • umiejętności budowania relacji
  • asertywności i dokładności
  • gotowości do podróży służbowych i pracy w terenie - prawo jazdy kat. B
  • min. wykształcenia średniego
  • gotowości do prowadzenia działalności gospodarczej
Oferujemy:
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • pracę w zespole składającym się z osób z doświadczeniem w handlu, konsultingu, a także wdrażaniu nowych technologii
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
zabkapolska.pl

Explore

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka.

Get to know the position: Pracownik Marketu

Marketu jest to osoba zatrudniona w sklepie wielobranżowym. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: bieżącą obsługą klienta, obsługa stoisk sklepowych, wykładanie towaru na półki, metkowanie towaru, dbanie o estetyczny wygląd ekspozycji towarowej. Marketu musi być osobą pełnoletnią i posiadać aktualną książeczkę sanepidu. Mile widziane jest ...
Pracownik Marketu Job Pracownik Marketu

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (625)
Wałbrzych (59)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (220)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (784)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (1926)
Radom (175)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)