Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Grupy Budów - Infrastruktura

NES Global Talent
Bydgoszcz
praca stacjonarna
1291 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta Lidera w branży kolejowej w chwili obecnej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • koordynacja  działań i nadzór  nad  jakością i terminowością prowadzonych przez Spółkę kontraktów budowlanych

  • zarządzanie budżetem i ryzykiem projektów

  • przygotowywanie analiz technicznych robót budowlanych

  • zapewnienie efektywnej komunikacji w zespole projektów

  • kontakt z inwestorem

  • wsparcie zespołu przygotowania produkcji w zdobyciu kontraktów w ramach zamówień publicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w realizacji projektów drogowych

  • co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe

  • znajomość zagadnień z zakresu produkcji oraz zarządzania kontraktami

  • zarządzanie finansami

  • kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobre warunki i narzędzia pracy

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja