Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

Elektromechanik

Gi Group Sp z o.o.

Siemianowice Śląskie

22 days ago

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej z siedzibą w Siemianowicach Śląskich, poszukujemy Pracowników produkcji.

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Kandydat może liczyć na:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w zakładzie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • Dodatek za pracę zmianową - 16% płacy zasadniczej,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multi-sport, dofinansowanie do urlopu).

Obowiązki Elektromechanika to:

  • Bieżące usuwanie występujących awarii,
  • Udział w cyklicznych przeglądach maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Usuwanie usterek oraz konserwacja maszyn i urządzeń,
  • Inne zadania związane z utrzymaniem instalacji przemysłowych.

Od Pracownika na wyżej wymienionym stanowisku oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego technicznego o profilu elektrycznym lub pokrewnym,
  • Umiejętności czytania i prowadzenia dokumentacji technicznej,
  • Praktycznej znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Explore

Get to know the position: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Elektromechanik Job Elektromechanik

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (643)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (830)
Tarnów (79)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (1964)
Radom (171)
Płock (68)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (63)