Zobacz więcej ofert pracy

Fryzjer

Usługi fryzjerskie Nina Czerniejewska
Bydgoszcz
praca stacjonarna
2205 dni temu

Ogłoszenie numer: 1956747, z dnia 2018-04-30

Jesteśmy salonem , który istnieje już 4 lata. Współpracujemy z najlepszymi markami fryzjerskimi na świecie. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i podnosimy swoje umiejętności. Chętnie przyjmiemy do swojego zespołu osobę, która podzieli naszą pasję do zawodu. W planach mamy zmianę lokalizacji, na bardziej ekskluzywne i klimatyczne miejsce.

Fryzjer

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Samodzielna praca w salonie fryzjerskim, w miłej atmosferze.

Wymagania

Od fryzjera oczekujemy:

  • doświadczenia w zawodzie,
  • poczucia estetyki,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • chęci rozwoju,
  • zamiłowania do pracy z ludźmi.

Oferujemy

  • pracę w miłym zespole,
  • umowę o prace + premie,
  • szkolenia w prestiżowych akademiach fryzjerskich,
  • pracę na kosmetykach najwyższej jakości.