Zobacz więcej ofert pracy

Full Stack Developer (JS)

Generation Marketing
mazowieckie, Kraków
praca stacjonarna
2013 dni temu

Ogłoszenie numer: 2129648, z dnia 2018-11-02

Generation Marketing jest dynamiczną, nowatorską firmą wdrażającą pionierskie strategie w branży lead generation. Nasze innowacyjne rozwiązania pozwalają sprzedawcom błyskawicznie łączyć się z klientem.

Miejsce pracy: mazowieckie, Kraków

Opis stanowiska

  • Projektowanie i modyfikacja witryn stron internetowych w drużynie wykorzystując najnowsze technologie Node.JS i ramę ExtJS
  • Kodowanie szablonów i form zbierajacych wiadomości
  • Optymalizacja SEO/UX/UI, zdjeć, CSS, JS, HTML
  • Aktualizacja i zarządzanie treścią serwisów internetowych
  • Bieżące raportowanie postępów w zakresie zleconych zadań

Wymagania

  • Planowanie, analiza, sprawdzian, i utrzymanie aplikacji w JS.
  • Praktyczne doświadczenie użycia, projektowania i pisania skomplikowanych zapytań do bazy danych
  • Znajomość bazy danych typu RDBS
  • Praktyczna znajomość front-end development w ExtJS Framework, HTML5, CSS3
  • Praktyczna znajomość back-end development: Node.JS, LAMP stack i MySQL
  • Doświadczenie programowaniu językami typu OO
  • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design i optymalizacji kodu
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w Zespole Profesjonalistów
  • Dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów
  • Stały kontakt ze środowiskiem międzynarodowym