Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

Kierowca kat. B lub C / C+E

PCM K&K

Pruszcz Gdański, Gdańsk

22 days ago

POMORSKIE CENTRUM MIĘSNE Sp z o.o Sp. K. jest jedną z największych firm dystrybucji mięsa, drobiu i wędlin na Pomorzu, częścią Grupy Nowak. To najnowocześniejsze centrum dystrybucyjne posiadające zautomatyzowany, nowoczesny park maszynowy, które oferuje szeroki wybór produktów najlepszych polskich producentów.

Dołącz do nas jako

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, Gdańsk

m.in. na trasy:
Pruszcz- Koszalin, Pruszcz-Gdynia, Pruszcz- Pakość i w samym Pruszczu Gdańskim

Oczekujemy:
  • Prawa jazdy kat. B lub C/C+E;
  • Dobrego stanu zdrowia;
  • Aktualnych badań Sanepid (lub gotowości do ich wykonania);
  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej/ mięsnej.
Zadania na stanowisku:
  • Transport dostaw, także na krótkich trasach;
  • Kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu krajowym;
  • Właściwe zabezpieczenie pojazdu w trakcie i po zakończeniu pracy;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji transportowej i eksploatacyjnej.
Zapewniamy:
  • Bogaty pakiet medyczny po okresie próbnym;
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego;
  • Wynagrodzenie i premie wypłacane zawsze na czas;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o wieloletniej tradycji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem wykwalifikowanego personelu.
Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV następujących klauzul:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki."

Explore

Zakłady Mięsne NOWAK Sp. z o.o. sp.k.

Get to know the position: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Job Kierowca

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (643)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (833)
Tarnów (79)
Nowy Sącz (80)
Mazowieckie:
Warszawa (1966)
Radom (171)
Płock (68)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (63)