Kierownik Marketu

Dino Polska S.A.

Gardno, Gryfino, Kobylanka, Konikowo, Koszalin, Lubanowo, Maszewo, Polanów, Pyrzyce, Rymań, Sarbinowo, Stare Czarnowo, Szczecin

51 dni temu

Miejsce pracy: Gardno, Gryfino, Kobylanka, Konikowo, Koszalin, Lubanowo, Maszewo, Polanów, Pyrzyce, Rymań, Sarbinowo, Stare Czarnowo, Szczecin
POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU?
DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii
  • Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Prowadzenie marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
  • Zarządzanie asortymentem marketu
  • Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE TO:

  • Znajomość specyfiki handlu detalicznego
  • Umiejętność skutecznego planowania
  • Komunikatywność oraz kreatywność
  • Umiejętność zarządzania zespołem
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Poznaj

DINO Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów w Polsce. Obecnie markety DINO znajdują się w większości województw na terenie kraju. Nieustannie otwieramy nowe markety i tworzymy w ten sposób kolejne miejsca pracy. Wierzymy, że zadowolenie naszego Personelu przekłada się na satysfakcję Klienta, dlatego dbamy o naszych Pracowników i komfort ich pracy.

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu
W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...
Praca Kierownik Sklepu