Newest jobs

View more jobs

Swipe left or right
to go to next or previous job

Koordynator Serwisu Mobilnego

MOTOKARIERA S.C.

Bydgoszcz, Toruń

132 days ago

Dla naszego Klienta, Firmy prowadzącej autoryzowaną sprzedaż i serwis pojazdów użytkowych na terenie całego kraju, MotoKariera poszukuje:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń
Nr ref.: Koordynator Serw. Mob.

Zadania:

  • Zarządzanie i koordynowanie procesu obsługi serwisowej pojazdów Kluczowych Klientów Flotowych
  • Koordynowanie pracy mechaników mobilnych działających na terenie kilku województw
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z przedstawicielami Kluczowych Klientów Flotowych
  • Stała współpraca z przedstawicielami Kluczowych Klientów Flotowych
  • Optymalizacja procesów naprawczych
  • Współudział w realizacji projektów ogólnofirmowych
  • Odpowiedzialność za utrzymanie wysokiej jakości obsługi klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane o profilu mechanicznym)
  • Ponad 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w stacji serwisowej pojazdów (mile widziane osoby z doświadczeniami jako Kierownik Serwisu, Doradca Serwisowy lub Mistrz Serwisu w serwisie pojazdów użytkowych)
  • Umiejętność kierowania pracą zespołu
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)
  • Czynne prawo jazdy kat. C

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego (szkolenia, możliwość awansu w strukturach firmy)
  • Odpowiedzialną pracę pełną wyzwań
  • Wynagrodzenie stałe oraz premię za realizację wyznaczonych celów
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dostęp do kart sportowych
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Explore

Get to know the position: Kierownik Regionalny Serwisu Samochodowego

Kierownik Regionalny Serwisu Samochodowego jest to osoba, która nadzoruje pracę serwisu samochodowego firmy. Do podstawowych zadań pracownika tego należy: kierowanie podległym zespołem mechaników oraz całym działem serwisowym, zamawianie i wydawanie części zamiennych, dbałość o funkcjonowanie serwisu samochodowego zgodne ze standardami jakości oraz współpraca z kierownikami innych działów, przy wprowadzaniu ...
Kierownik Regionalny Serwisu Samochodowego Job Kierownik Regionalny Serwisu Samochodowego

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (796)
Wałbrzych (69)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (295)
Toruń (170)
Lubelskie:
Lublin (252)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (817)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (92)
Mazowieckie:
Warszawa (2275)
Radom (193)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (251)
Nysa (88)