Newest jobs

View more jobs

Swipe left or right
to go to next or previous job

Magazynier

Harper Hygienics S.A.

Mińsk Mazowiecki

35 days ago

Firma Harper Hygienics Sp. z o.o.jest w Polsce liderem rynku w wielu kategoriach produktów kosmetycznych i higienicznych. Zdobywa również coraz więcej odbiorców na rynkach zagranicznych.

Magazynier
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie surowców do produkcji od dostawców i z magazynów Harper.
  • Zasilanie produkcji w niezbędne surowce zgodnie z zapotrzebowaniem.
  • Prawidłowe rejestrowanie przyjęć surowców i wydań na produkcję.
  • Przyjmowanie, kontrola ilościowa, odbieranych z produkcji wyrobów gotowych (włóknina, produkty).
  • Dystrybucja wyrobów gotowych do klientów i magazynów HH zgodnie z przygotowanymi zleceniami.
  • Prawidłowe rejestrowanie w systemie przesunięć wyrobów gotowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji przyjęć i wysyłek.
  • Prowadzenie inwentaryzacji ciągłej.

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na magazynie lub produkcji w tym jako operator wózka widłowego,
  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane wykształcenie średnie,
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • Chęć do pracy.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Opieka Medyczna Medicover,
  • Możliwość nauki języków (angielski i rosyjski),
  • Możliwość korzystania z kart sportowych,
  • Możliwość udziału w programach motywacyjnych prowadzonych w Spółce,
  • Zniżkę na wszystkie nasze produkty dostępne w firmowym sklepiku,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest HARPER HYGIENICS S.A Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych oraz możliwości ich poprawiania lub żądania ich usunięcia”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie spółka Harper Hygienics S.A, z siedzibą w Warszawie: Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000289345, NIP: 521-012-05-98.
Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Explore

Get to know the position: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Job Magazynier