Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

Malarz

WE CAN DO HR Sp. z o.o.

Małopolskie

189 days ago

 WE CAN DO HR jest prężnie rozwijającą się firmą w branży HR (rekrutacje stałe oraz leasing pracowniczy). Rekrutujemy i wynajmujemy pracowników dla najlepszych firm na świecie. Naszych pracowników można znaleźć we Włoszech, Niemczech, Anglii czy Skandynawii.
Dla polskich klientów poszukujemy najlepszych specjalistów w każdej dziedzinie. Dostarczamy też do fabryk pracowników z Ukrainy. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

Malarz
Norwegia
Opis stanowiska:
  • Dla naszego kontrahenta w Norwegii poszukujemy doświadczonych malarzy.

Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe minimum 3 lata,
  • doświadczenie w malowaniu natryskowym,
  • uczciwość i rzetelność,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie,
  • transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
  • narzędzia i odzież roboczą,
  • opiekę koordynatora.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Get to know the position: Malarz Budowlany

Malarz, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem pracy malarskich w różnego rodzaju lokalach. Mogą to być mieszkania, pomieszczenia biurowe, magazyny czy sklepy. Niekiedy wykonuje też prace na zewnątrz np. przy malowaniu elewacji czy innych elementów zewnętrznych budynków lub wokół nich (płoty, ogrodzenia itp.). Oprócz samego malowania wykonuje także „okołomalarskie” ...
Malarz Budowlany Job Malarz Budowlany