Najnowsze oferty pracy

  • Strażnik ochrony mienia -  Dział Gospodarczy

    Uniwersytet Morski w Gdyni   Gdynia    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Wymagania kwalifikacyjne, Wykształcenie, Doświadczenie zawodowe: wykształcenie min. zasadnicze, gotowość do pracy w systemie zmianowym (06.00-18.00, 18.00-06.00), również w soboty i niedziele, zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność, punktualność, równoważny czas pracy.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Ochroniarz Pomorskie
Pracownik Dozoru / Ochrony

ST.RĄBAŁA SP. Z O. O.
pomorskie, Bielawki k. Pelplina
praca stacjonarna
1573 dni temu

Ogłoszenie numer: 2971994, z dnia 2020-01-17

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Pracownik Dozoru / Ochrony w siedzibie spółki
St. Rąbała Sp. z o.o. Bielawki koło Pelplina

Miejsce pracy: pomorskie, Bielawki k. Pelplina

Opis stanowiska

  • Prowadzenie na bieżąco dokumentacji obiektowej
  • Obserwacja obiektu poprzez system telewizji przemysłowej

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w ochronie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Wymagane zaświadczenie o niekaralności
  • Sumienność
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane)

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca w systemie zmianowym (12 godzinnym)