Newest jobs

View more jobs

Swipe left or right
to go to next or previous job

Dla rzetelnych oraz uczciwych agencji pracy tymczasowej z którymi współpracuje spółka Call-EN-iC mamy do przekazania informacje o możliwości zatrudnienia na terenie Holandii.Kontaktując się z nami, wedle waszego życzenia jesteście przekierowywani bezpośrednio do biura w Holandii, gdzie możecie się dowiedzieć o szczegółach zatrudnienia, zakwaterowania, stawki godzinowej, ubezpieczeniu oraz dojazdu do pracy. Od nas dowiadujecie się o wolnym etacie, reszta należy do was. W każdym biurze na terenie Holandii jest współpracownik od spółki Call-EN-iC który rozmawia po polsku jak i również występuje polski numer telefonu +48 XXX XXX XXX przez co jeszcze bardziej ulepszyliśmy bezpośredni kontakt Państwa z agencją pracy tymczasowej na terenie Holandii.
Nasze doradztwo jest najlepsze.
Nasi konsultanci są do waszej dyspozycji od pn do pt w godz od 10:00 do 17:00 pod głównym numerem telefonu +48 6 9000-900.
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie
Opis stanowiska:
  • pakowanie
  • układanie
  • sortowanie
  • produkcja
  • recykling
Wymagania:
  • język angielski nie wymagany - dodatkowy atut
  • prawo jazdy nie wymagany - dodatkowy atut
  • doświadczenie nie wymagane - dodatkowy atut
Oferujemy:
  • umowę o prace zgodną z prawem holenderskim
  • pracę na dłuższy okres i zakwaterowanie
  • dojazd do pracy oraz ubezpieczenie
  • pomoc polskiego koordynatora
  • transport na teren Holandii bezpośrednio do biura w atrakcyjnej cenie

Get to know the position: Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny wykonuje różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, prace porządkowe. Pracownik fizyczny powinien przede wszystkim posiadać doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac fizycznych oraz wykazywać się sumiennością i ...
Pracownik fizyczny Job Pracownik fizyczny