Zobacz więcej ofert pracy

Programista

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
1804 dni temu

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. informują o możliwości zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisko:

Programista
Miejsce pracy: Bydgoszcz
WYMAGANIA:
  • wykształcenie: wyższe,
  • specjalność: informatyka, elektronika,
  • doświadczenie: 3 lata pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność tworzenia oprogramowania, przygotowywania i konfigurowania dystrybucji dla systemu Linux i urządzeń wbudowanych (embedded),
  • znajomość zagadnień współpracy systemu Linux ze sprzętem,
  • znajomość podstaw elektroniki,
  • ugruntowana znajomość języka C/C++ w środowisku Linux,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • znajomość zagadnień z zakresu: bezpieczeństwa urządzeń i sieci, safety-critical, testowania oprogramowania, narzędzi kontroli wersji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • tworzenie oprogramowania dla systemu Linux w urządzeniach wbudowanych,
  • konfiguracja systemu Linux dla urządzeń wbudowanych,
  • opracowywanie procedur i dokumentacji.
OFERUJEMY:
  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny.