Przedstawiciel Handlowy

SIGMAPOMPY PL Sp. z o.o.

Zachodniopomorskie

30 dni temu

Opis stanowiska:
  • Efektywna sprzedaż produktów na podległym terenie zgodnie z wyznaczonymi celami
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie zakończone maturą
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji produktów
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w terenie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy
  • Pracę w stabilnej i przyjaznej firmie
  • Samochód służbowy
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy