Newest jobs

View more jobs

Swipe left or right
to go to next or previous job

Referent ds. obsługi klienta

Eko-Okna S.A.

Bielsko - Biała

25 days ago

Ważny jest dla Ciebie rozwój, ale również przyjazna atmosfera w pracy? Chcesz zostać częścią zespołu, w którym możesz liczyć na szacunek, wsparcie i pozytywną energię? Jeśli do tego interesuje Cię praca w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży, to mamy idealne stanowisko dla Ciebie.

Miejsce pracy: Bielsko - Biała

 Opis stanowiska:
  • Przyswojenie i ciągłe udoskonalanie wiedzy o takich produktach jak: okna, drzwi, rolety, bramy, produkowanych na najwyższej jakości komponentach,
  • Przygotowywanie wycen produktów w programie Winpro,
  • Praca pod okiem Specjalisty ds. exportu.
Wymagania:
  • Zmysł techniczny, wyobraźnia przestrzenna,
  • Znajomość stolarki otworowej będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziana znajomość programu Winpro
  • Komunikatywna znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem
Pracując u nas, możesz liczyć na:
  • 3500 zł brutto co miesiąc
  • Premie miesięczne i świąteczne
  • Umowę o pracę
  • Pakiet opieki medycznej
  • Rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów
  • Dofinansowanie do karty MultiSport

Explore

Dlaczego warto?

Produkcja okien i drzwi to nasza specjalność. Jesteśmy jednym z liderów branży nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Wytwarzane przez naszych pracowników produkty trafiają na 35 międzynarodowych rynków eksportowych, a flota maszynowa należy do najbardziej innowacyjnych na świecie.

Od 1998 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność na Śląsku, do naszej oferty dołączyły moskitiery, rolety, żaluzje fasadowe, bramy i ogrodzenia. Tworzenie i dystrybucja produktów na międzynarodową skalę wymaga pracy dużego i zgranego zespołu, dlatego rozwój pracowników i zapewnienie im najlepszych warunków pracy to nasz priorytet. Wiemy o tym nie tylko my – już po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł „Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2018”. Zajęliśmy również pierwsze miejsce w rankingu 100 najlepszych pracodawców w Polsce według „Rzeczpospolitej”.

Opinie o pracodawcy

Dagmara Dutkiewicz-Kordek

referentka ds. sprzedaży

„Zawsze chciałam pracować z językiem obcym – francuskiego używam w firmie codziennie, współpracując z kontrahentami firmy. Przełożony oraz współpracownicy są prawdziwymi partnerami i wzajemnie możemy na siebie liczyć.”

Mateusz Franke

mechanik

„Firma ciągle się rozwija, dzięki czemu nieustannie podnoszę kwalifikacje i zdobywam doświadczenie. Po godzinach mam czas na to, co lubię najbardziej – grę na gitarze.”

Łukasz Lenard

starszy monter okien

„Świetni ludzie na produkcji, przyjazna atmosfera, dobre zarobki – w naszej firmie wszystko jest fajne.”

Michał Mielimąka

młodszy monter okien

„Każdy ma dużo możliwości rozwoju – zarówno osobistego, jak i zawodowego. Pracodawca organizuje nam codzienny dojazd do pracy i zapewnia dobre wynagrodzenie.”

Get to know the position: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Doradca Klienta Job Doradca Klienta