Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. celnych

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.
mazowieckie, Zielonka k. Warszawy
praca stacjonarna
1497 dni temu
Miejsce pracy: Zielonka k. Warszawy

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Twoje Zadania
  • kontakt z urzędami celno-skarbowymi i agencjami celnymi;
  • reprezentowanie firmy przed organami celnymi;
  • dokonywanie zgłoszeń celnych;
  • zarządzanie dokumentacją celną;
  • prowadzenie innych prac i działań związanych z obsługą odpraw celnych;
  • terminowe przygotowanie i prowadzenie dokumentacji Intrastat;
  • sporządzanie deklaracji preferencyjnego pochodzenia towarów;
  • przygotowywanie kalkulacji materiałowych i produktowych;
  • sprawne i prawidłowe dokonywanie odpraw celnych w zakresie eksportu i importu.
Twój Profil
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • wiedza w zakresie regulacji celnych w imporcie i eksporcie;
  • doświadczenie w obszarze obsługi celnej;
  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • bardzo dobra znajomość MS Office;
  • znajomość SAP będzie dużym atutem;
  • samodzielność;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Twoje Benefity
  • pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku- specjalizujemy się w produkcji generatorów i zasilaczy, płyt PCB i szaf sterowniczych dla światowych liderów przemysłu;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych;
  • ubezpieczenie na życie;
  • siłownia na terenie firmy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.