Specjalista ds. Logistyki

Havi Logistics

Warszawa, Białołęka

14 dni temu

HAVI jest globalnym dostawcą kompleksowych usług logistycznych obecnym w ponad 100 krajach i zatrudniającym powyżej 10000 pracowników. W Polsce HAVI dysponuje 4 Centrami Dystrybucji (Gdańsk, Poznań, Tychy oraz Warszawa) i dostarcza szeroki asortyment produktów do ponad 1000 punktów w kraju. Więcej szczegółów na temat firmy na stronie internetowej: http://www.havi.com/  oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/havipolska/

Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Białołęka
Główne zadania:
  • Kontrola, prowadzenie i wystawianie dokumentacji magazynowej,
  • Weryfikacja reklamacji,
  • Kontrola pracy magazynu, przygotowanie oraz analiza raportów dotyczących pracy magazynu,
  • Nadzór nad dokumentacyjną prawidłowością przyjęć i wydań,
  • Kontrola stanów magazynowych i ich raportowanie,
  • Dokonywanie okresowych inwentaryzacji magazynowych oraz wyjaśnianie przyczyn stwierdzonych rozbieżności.
Nasze oczekiwania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w tym szczególnie Excel i Access),
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej,
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.
Nasza oferta
  • Umowa o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa i dofinansowanie do sportu i rekreacji oraz wypoczynku urlopowego
  • Międzynarodowa współpraca
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Owocowe środy
  • Masaże biurowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bonus roczny
  • Premie za polecanie przyjaciół
  • Dofinansowanie do posiłków
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki
Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...
Praca Specjalista ds. Logistyki